RealBridge turneringer

Klik på datoen for at gå til turneringen eller for at se resultater (Aktive links er røde)

Onsdag den 03. marts kl. 19.00
Vinpræmie til nr. 3: Kristian R. Tylvad – Melanie Tylvad og nr. 13: Lotte Hørup – Elsebeth Skov
og nr. 38: Minna Rosholm – Mette Ørum
Mandag den 01. marts kl. 19.00
Vinpræmie til Nr. 10: Vidar Pedersen-Jytta Højsleth. Spurtpræmie: Morten Klug – Peter Graversen
Søndag den 28. februar kl. 14.00
Vinpræmie til Keld Kjær og Tonni Kjær, som vandt en klar 1. plads
Torsdag den 25. februar kl. 19.00
Vinpræmie til nr. 1 Hans David Øregaard og Stener Glamann
Onsdag den 24. februar kl. 19.00
Vinpræmie til nr. 4: Alfred Stentoft Kjær – Else Marie Kjær og nr. 18: Kjeld Carlsen – Niels Myrup Andersen
Nr. 28: Lars Stenvang – Hasse Vinter
Mandag den 22. februar kl. 19.00
Vinpræmie til nr. 7: Elly Berthelsen-Jens Erik Stausholm og nr. 17 Winnie Sørensen-Henny Pedersen
Søndag den 21. februar kl. 19.00
Vinpræmie til nr. 3 Leif J. Madsen og Charlotte Holmes
Torsdag den 18. februar kl. 19.00
Vinpræmier for parturnering over tre torsdage
Nr. 1: Morten Jepsen og Kristian Tylvad og Nr. 2: Jacob Jensen og Hans David Øregaard
og bedste handicapforbedring: Gert Villumsen og Keld Kjær
Onsdag den 17. februar kl. 19.00 – A-række
Vinpræmie til: nr. 4 Kim Madsen og Minna Rosholm
Onsdag den 17. februar kl. 19.00 – B-række
Vinpræmie til: nr. 4 Kjeld Carlsen og Niels Myrup Andersen,
og nr. 16 Søren Aagaard Petersen og Bjørn Mathiassen
Mandag den 15. februar kl. 19.00 – Drop in
Vinpræmie – Spurtpræmien gik til Morten Klug – Peter Graversen
Søndag den 14. februar kl. 14.00 – Drop in
Vinpræmier til nr. 1, Albert Nielsen og Kim Nielsen og nr. 2, Bente Bugge og Jytta Højsleth
Torsdag den 11. februar kl. 19.00
Onsdag den 10. februar kl. 19.00 – A-række
Onsdag den 10. februar kl. 19.00 – B-række
Vinpræmier til nr. 3. Leif Jensen og Niels Schmidt og til nr. 20 Ejnar Hobolth og Bente S. Andersen
Mandag den 08. februar kl. 19.00 – Drop-in
Vinpræmier til: 1. K. Kjær-G.Villumsen 10.Bente Houmann-Liv Søholm
Søndag den 07. februar kl. 14.00 – Drop in
Vinpræmier til nummer 1: Tonni og Keld Kjær og nummer 2 Søren Jørgensen og Per Frederiksen
Torsdag den 04. februar kl. 19.00
Onsdag den 03. februar kl. 19.00 – Drop in
Vinpræmie til: 7. Grete Laursen og Per Grevlund og til: 20. Koos van Zanden og Stig Jørgensen
Mandag den 01. februar kl.19.00 – Drop in
Vinpræmie til: 1. K.Kjær-T.Kjær, 2. P.Graversen-E.Christensen, Spurtpræmie: N.Elsnab-J.Meyer
Onsdag den 27. januar kl. 19.00 – Drop in
Mandag den 25. januar kl. 19.00 – Drop in
Torsdag den 21. januar kl. 19.00 – Testturnering