Guldpoint turnering 26. Oktober 2019

Tilmelding via email til Rikke Jørgensen, eller ring til Rikke på 51624595

Tilmeldte:

Navn Makker Klub
Vilhelm Christiansen Ivar de Hoogt BK Nord
Kim Madsen Lone Christensen BK Nord
Dorte Hinzmann Susanne Gliese Romdrup/Klarup BK
Ejner Hobolth Bente Sigaard BK Nord
Mona Lea Træland Svend Aage Nielsen Lillesand BK
Karl Birger Mikkelsen Henrik Benning Lillesand BK
Olaug Lea Margrethe Vassøy Lillesand BK/Klepp BK
Sylvester Helland Pål Henriksen Grimstad BK
Harald Arnesen Sven Berntsen Birkeland BK/Lillesand BK
Jørn Skryten Camilla Stahl Birkeland BK/Grimstad BK
Christian Arnesen Kim Mosfjeld Birkeland BK
Lisbeth Iversen Lene Bjergård Aalborg BK
Torben Hjorth Rikke Jørgensen BK Nord
Vidar Pedersen Else Blomholt BK Nord
Frits Nielsen Stig Magnussen Aalborg BK
Mette Søndergaard Jette Skole BK Nord
John Høgh Frank Godsk Fjends BK
Solveig Kirkegaard Gitte Andersen Aalborg BK
Henny Christiansen Winnie Sørensen Aalborg BK
Henning Gerner Mikkelsen Annette Bjørn Jensen BK Nord
Karin F. Edel Birkeland Tony Gahede Hauge/Egersund BK
Henning Stokkeland Helge Pettersen Egersund BK
Sveinung Edland Eva Edland Hauge BK
Rita Øyerhavn Leif Eia Hauge BK
Henning Langbak Sigbjørn Sæland BK73 Hjørring/Egersund BK
Linda Sørensen Gry Refsnes Egersund BK/Evje BK
Odd Mydland Arne Brandsberg Stgr.Pensj.klubb/Egersund

BK

Jarle Kvassheim Jan Leidland Egersund BK
Oddveig Fuglestad Terje Hennø Hinna BK/Hauge BK
Birte Brixen Steen Aggerbeck-Lauritzen Aarhus BK/Spar Es
Hans Christian Melgaard Kirsten Krogsgård Aalborg BK
Keld Kjær Ole Marcus Pedersen BK Nord
Inger Schrøder Svend Schrøder BK Nord
Jan Foged Pedersen Morten Bekker Hadsund BK/Bellevue Aarhus
Rudolf von Platen-Hallermund Susanne von Platen-Hallermund Hadsund BK
Britta Magnussen Henny Rex BK Nord/Aalborg BK
Vibeke Hansted Knud Lysgaard Aarhus BK/BK Nord
Peter Frost Larsen Jesper Kragh BK Nord
Poul Clemmensen Martin Kolling Jensen BK Nord
Jan Arild Krosshøl Annicken Sjuls Arendalsknektene
Per Frederiksen Søren Jørgensen BK Nord/Ravnkilde BK
Jens Abildgaard Jensen Anni Kvist Brønderslev BK/Sæby BK
Svend Pedersen Hans Perregaard Terndrup BK
Albert Nielsen Thomas Christensen BK Nord
Marnar Nylund Thorbjørn Brandsberg Hauge/Egersund BK
Inger Gammelgård Nicole Larsen Aalborg BK
Kai Christiansen Kaj Ravn BK Nord
Poul Østergaard Ib A. Jensen BK Nord
Da der nu er 48 par lukkes der for tilmelding til turneringen. Ønsker man, at komme på en venteliste kontakt venligst turneringsansvarlig.